Firmast

Tule aerutama ja treenima AIX-iga!

HKAIX OÜ on ellu kutsutud aerutajaid koolitama ja treenima maratonidel edukalt esinema.

Otsid võimalust parandada oma aerutamisoskusi või valmistuda edukalt maratonil osalemiseks? Pikaajalise aerutamise ja süstamaratonidel osalemise kogemusega personaaltreener Haiko Käärik (AIX) on siin, et Sind aidata!

Oleme spetsialiseerunud aerutajate koolitamisele ja treenimisele, et aidata neil saavutada parimaid tulemusi nii treeningutel kui ka võistlustel. Pakume mitmeid erinevaid koolitusi, sealhulgas algkoolitusi, edasijõudnute koolitusi, voolava vee koolitusi, grupikoolitusi, enesepääste koolitusi ja ülipikkade maratonide ettevalmistusi.

Ettevõttel on pikaaegsed ja usaldusväärsed koostööpartnerid kanuu, WW, eskimopöörde, rafti teamide ja SUP laudade koolitamiseks.

HKAIX OÜ kasutuses on muljetavaldav K1 ja K2 süstade park. Rendime, remondime, hooldame, hoiustame ja transpordime süstasid nii treeninguteks kui ka võistlusteks üle Euroopa ja Skandinaavia. Võistlustele viimine ja kohapeal asjaajamine.

Meie eesmärk on muuta aerutamine nauditavaks ja saavutada koos Sinuga suurepäraseid tulemusi!

Läheme võistlustele koos, et Sina saaksid keskenduda oma eesmärkide saavutamisele, samal ajal kui meie tegeleme kogu varustusega, mis võistlusel vajalik. Tutvu meie teenustega ja võta ühendust, et alustada oma aerutamise teekonda koos AIX-iga!